W marcu jak w garncu

To prawda…….W naszej klasie czyli w I b w marcu wiele się działo. Przeprowadzaliśmy doświadczenia z wodą (sprawdzaliśmy jak długo utrzymają się nasze rysunki wodne,  mierzyliśmy ile szklanek wody zmieści się w butelce litrowej), wysialiśmy owies na stroiki, badaliśmy długość cienia w różnych porach dnia.

    Bardzo ważnym dniem był dla nas pierwszy dzień wiosny gdyż zostaliśmy pasowani na czytelnika, mogliśmy obejrzeć zaćmienie słońca a także obserwować kosmos w planetarium.

  Czas przedświąteczny w szkole mogliśmy spędzić wspólnie z rodzicami uczestnicząc w zajęciach otwartych i przygotowując stół wielkanocny. Naszymi gośćmi byli pan dyrektor Arnold Bogowski i pani dyrektor Agnieszka Harpeniuk.

      Wszystkim uczestnikom naszego świątecznego spotkania serdecznie dziękujemy.