MISTRZ PIĘKNEGO CZYTANIA

Uczniowie klasy II b uwielbiają czytać bajki, baśnie, legendy oraz różne opowiadania i wiersze,w związku z tym czytają poprawnie i biegle. By doskonalić i sprawdzić swoje umiejętności czytelnicze 13 marca 2015 r. wzięli udział w konkursie zorganizowanym przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Horodle " Mistrz pięknego czytania". Uczniowie pod czujnym okiem p. Irminy Klamer przygotowywali się do konkursu. Każdy z nich wybrał sobie fragment bajki, baśni lub legendy i przez dwa tygodnie sumiennie ćwiczył głośne czytanie.

Do rywalizacji przystąpiło 10 uczniów.
MISTRZEM PIĘKNEGO CZYTANIA ZOSTAŁA -ALEKSANDRA GOŁĘBIOWSKA
Wyróżnienie otrzymali:
Anna Aronowska
Filip Bogowski
Agnieszka Borsukiewicz
Katarzyna Romak
Jarosław Mochnaczewski
Kamil Sułkowski
Julia Kiryk
Anna Juźwiak
Karolina Jańczuk
Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali piękne dyplomy i nagrody rzeczowe.
 
Serdecznie dziękujemy Pani Renacie Mochnaczewskiej za zaproszenie nas do udziału w konkursie, za miłe przyjęcie i słodki poczęstunek.