Wizyta w Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji w Lublinie -10 grudnia 2013r.

      Grupa naszych licealistów wraz z opiekunami została zaproszona przez jedną z ciekawszych lubelskich szkół niepublicznych na Dzień Otwarty kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne. Mieliśmy okazję zwiedzić sale wykładowe i zapoznać się z różnymi kierunkami studiów. Rektor dr hab. Mirosław Jarosz dokonał prezentacji oferty edukacyjnej WSEI. Następnie wzięliśmy udziałw wykładach dotyczących perspektyw zatrudnienia po ukończeniu kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne, które przedstawili współpracujący ze szkołą Straż Miejska, Wojskowa Komenda Uzupełnień ds. Narodowych Sił Rezerwowych. Szczególne zainteresowanie wzbudził pokaz udzielania pierwszej pomocy przeprowadzony przez przedstawiciela Zarządu Okręgowego PCKw Lublinie z pomocą grupy studentów WSEI. Uczelnia zadbała też o zdrowe przekąski dla wszystkich grup licealnych.