PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY W ODDZIAŁACH PRZEDSZKOLNYCH

19 marca w ramach obchodów Pierwszego Dnia Wiosny w grupach przedszkolnych odbyły się konkursy tematyczne przygotowane przez Samorząd Uczniowski. Wszystkie przedszkolaki przybyły tego dnia do szkoły w radosnych, barwnych i bardzo pomysłowych kreacjach, by wziąć udział w konkursie na „Najciekawszy strój wiosenny”. Dzieci wykonały prace  plastyczne przedstawiające wizerunek Pani Wiosny, a starsza grupa przedszkolna dodatkowo przygotowała piosenkę na powitanie tej tak długo oczekiwanej pory roku. Jury w składzie: Pani Wicedyrektor Agnieszka Harpeniuk, Pani Iwona Watrak, Pani Joanna Grzeszczuk i Pani Ewa Blacharz miało trudny orzech do zgryzienia, gdyż zarówno wszystkie stroje, jak i portrety Pani Wiosny były bardzo pomysłowe i ciekawe.   

Laureaci konkursu plastycznego „PORTRET PANI WIOSNY”
I miejsce: Kamila Seredyńska  (starsza grupa przedszkolna „Biedronki”)
II miejsce: Dagmara Załuska (starsza grupa przedszkolna „Biedronki”)
III miejsce: Miłosz Leśniak (starsza grupa przedszkolna „Biedronki”)

Laureaci konkursu „NAJCIEKAWSZY STRÓJ WIOSENNY”
I miejsce: Wojciech Czerwiński (starsza grupa przedszkolna „Biedronki”)
II miejsce: Michalina Piszka (młodsza grupa przedszkolna „Pszczółki”)
III miejsce: Maja Wrońska ( młodsza grupa przedszkolna „Pszczółki”)

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki przygotowane przez Samorząd Uczniowski oraz słodycze ufundowane przez Szkolne Koło Caritas.
Serdecznie dziękujemy wszystkim Dzieciom i Rodzicom, a także Paniom: Barbarze Klamer i Irminie Klamer za zaangażowanie i tak liczny udział w konkursach.