Gimnazjalne Indywidualne Mistrzostwa Województwa w Lekkiej Atletyce

W dniu 28 maja 2016 r. na stadionie miejskim w Puławach odbyły się Gimnazjalne Indywidualne Mistrzostwa Województwa w Lekkiej Atletyce, w których udział wzięli chłopcy naszego gimnazjum. Znakomicie zaprezentował się Szymon Załuski, który w biegu na 300 m zajął 2 miejsce, a tym samym wywalczył srebrny medal ustanawiając zarazem nowy rekord szkoły i powiatu do lat 16 – 37,40.

Rekord szkoły i wysokie 7 miejsce wywalczyła sztafeta 4×100 m wynikiem 48,11 występująca w składzie: Gołąb Kacper, Załuski Szymon, Jeżyna Mateusz, Zając Szymon i Sarzyński Dawid (rezerwowy). Wynik i miejsce mogło być lepsze, ale podstawowy zawodnik naszej sztafety Gajewski Bartłomiej, niestety tuż przed zawodami zachorował i nie mógł w nich uczestniczyć.

Wszystkim startującym wielkie gratulacje.