Witajcie upragnione … wakacje !

            23 czerwca nadszedł długo wyczekiwany moment dla wszystkich uczniów. Dzisiaj oficjalnie zakończył się kolejny rok szkolny. Dla niektórych był on trudny, dla innych pełen wyzwań i sukcesów oraz nowych doświadczeń.

            Tego dnia po raz ostatni w tym roku szkolnym dyrekcja, nauczyciele, uczniowie i rodzice spotkali się w sali gimnastycznej, gdzie pan dyrektor Jan Hajkowski przywitał zaproszonych gości, pracowników szkoły oraz uczniów. Szczególne słowa uznania skierował do nauczycieli i rodziców, dziękując za okazane wsparcie i zaangażowanie. W swoim wystąpieniu podziękował wszystkim za całoroczną pracę. Gratulował młodzieży wyników w nauce, a także życzył słonecznych wakacji.

            Następnie wręczone zostały świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody za wysokie wyniki w nauce i sporcie. W tym roku przyznano również jednorazowe stypendia ufundowane przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe CUK,  które otrzymali uczniowie z najwyższą  średnią ocen: Izabela Mrozowska, Aleksandra Śmiałko i Cezary Fornal.

            Na zakończenie przedstawiciele klasy III gimnazjum i samorządów szkolnych  wręczyli nauczycielom róże, będące wyrazem podziękowania za cierpliwość i wyrozumiałość.

           Wszystkim uczniom, nauczycielom i rodzicom  życzymy udanego wakacyjnego wypoczynku, wspaniałej pogody i niezapomnianych wrażeń.