I Mityng LOZLA oraz Otwarte Mistrzostwa Województwa LZS

W dniu 04 maja 2014 r.  na stadionie HOSiR w Hrubieszowie odbył się I Mityng LOZLA oraz Otwarte Mistrzostwa Województwa LZS. W powyższych zawodach udział wzięło czworo uczniów naszej szkoły: Maciejewski Przemysław, Charatynowicz Katarzyna, Matwiejczuk Damian i Kaczanowski Bartłomiej.

Najlepiej zaprezentował się Damian Matwiejczuk, który w biegu na 1000 m w kategorii młodzików zajął 4 miejsce ze swoim nowym rekordem życiowym (3:01,78).

Bartłomiej Kaczanowski w biegu na 1500 metrów zajął 5 miejsce z wynikiem 4:55,77.

Przemysław Maciejewski zajął dwukrotnie 8 miejsca w biegach na 100 m i 200 m ustanawiając w obu przypadkach nowe rekordy szkoły (100 m – 11,99, 200 m – 24,78).

Katarzyna Charatynowicz w biegu na 400 metrów zajęła 11 miejsce z wynikiem 1:14,79

W dniu 10 maja 2014 r.  na stadionie AWF w Białej Podlasce odbył się II Mityng LOZLA. W zawodach wziął udział Przemysław Maciejewski, który w biegu na 300 m w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych (bardzo mocny wiatr) ustanowił nowy rekord szkoły w biegu na 300 metrów 39,26 (pomiar elektroniczny).

Był to już jego 4 rekord szkoły ustanowiony w ciągu 2 tygodni.