SZANOWNI RODZICE, DRODZY UCZNIOWIE !

     Dziś zakończyliśmy rok szkolny 2019/2020. Był to bardzo trudny rok – w ostatnich miesiącach musieliśmy zmierzyć się z największym globalnym kryzysem. Pandemia COVID 19 zmieniła wszystko, wpłynęła też na organizację pracy szkoły. Musieliśmy się uczyć nowych form pracy i w większym stopniu niż dotychczas postawić na współdziałanie.
    Dziękujemy Rodzicom za wsparcie i zaangażowanie. Mamy świadomość, że nie raz było ciężko, bywało, że natłok obowiązków przytłaczał, jednak nieustannie towarzyszyliście swojemu dziecku w żmudnym procesie przyswajania nowej wiedzy. Bez Waszego poświęcenia i  pomocy  nie dalibyśmy rady.
  Dziękujemy też naszym wspaniałym Uczniom za wytrwałą pracę, sumienność w realizowaniu poszczególnych zadań. Dzięki wspólnemu wysiłkowi, zaangażowaniu i determinacji udało nam się pokonać trudności, zrealizować kształcenie na odległość i ogłosić nasz wspólny sukces dydaktyczny. Gratulujemy osiągniętych wyników – jest się z czego cieszyć, po wielu miesiącach ciężkiej pracy zasłużyliście na wspaniały wakacyjny wypoczynek. Życzymy Wam beztroskich, pełnych ciekawych wrażeń, a przede wszystkim zdrowych wakacji.
     Do zobaczenia w nowym roku szkolnym!

Dyrekcja, nauczyciele i pracownicy

Zespołu Szkół w Horodle