DYKTANDO Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA KLAS 4-6

   We wtorkowy poranek (07.12.2021 r.), tuż po pierwszym dzwonku, grupa dziesięciu śmiałków z klas 4-6 stanęła w szranki z angielską ortografią, pilnie notując tekst konkursowego dyktanda. Jak na tę porę roku przystało, tematyka dyktowanego tekstu dotyczyła obchodzenia Świąt Bożego Narodzenia w Anglii. Komisja konkursowa, w składzie nauczycieli języka angielskiego, wyłoniła trzech zwycięzców, którzy uzyskali największą liczbę punktów. Laureatami konkursu zostali:

I miejsce – Julia Jerzyna z klasy IV
II miejsce – Aleksandra Kirsznik z klasy V
III miejsce – Igor Bogucki z klasy V

Zwycięzcy konkursu otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe, a pozostałym uczestnikom wręczono dyplomy uczestnictwa i symboliczne długopisy ułatwiające (podobno;-) bezbłędne pisanie w języku angielskim.

Wszystkim zwycięzcom GRATULUJEMY i życzymy kolejnych sukcesów!!!