PZLA MISTRZOSTWACH POLSKI W WIELOBOJACH I SZTAFETACH

   W sobotę 3 października 2020 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w dwóch imprezach sportowych.
   W Łodzi w PZLA Mistrzostwach Polski w Wielobojach i Sztafetach uczestniczył KACPER PAŃKO, który został powołany do reprezentacji województwa lubelskiego w sztafecie szwedzkiej, która zajęła 5 miejsce w Polsce.
   W Lublinie odbył się Wojewódzki Finał LDK (Lekkoatletyka Dla Każdego), w którym udział wzięło 11 naszych uczniów. Zawody rozgrywane były rozgrywane w dwóch kategoriach wiekowych: dzieci starszych (rocznik 2007/2008) i dzieci młodszych (rocznik 2009/2010).
   Złoty medal zdobyła Karolina Jańczuk Tomaszewska (2007/8) a srebrny medal wywalczyła: Wiktoria Kaczyńska (2009/10), obie w biegu na 600m.
  Gratulujemy wszystkim startującym postawy i życzymy dalszych sukcesów.


PZLA MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIKÓW

    W dniach 26 – 27 września 2020r. w Słupsku, odbywały się PZLA Mistrzostwa Polski Młodzików U16 (rocznik 2005-2006) – Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego, w których wystartował uczeń naszej szkoły podstawowej KACPER PAŃKO.
    Kacper uczestniczył w biegu na 300m, w którym zajął 17 miejsce z wynikiem 37,24s ustanawiając swój rekord życiowy. Wystartował on również w biegu sztafetowym 4x100m reprezentując MKS UNIA Hrubieszów, zajmując wraz z kolegami 6 miejsce w kraju.
    W zawodach uczestniczył również nasz tegoroczny absolwent szkoły podstawowej KACPER CHMIELEWSKI, który w biegu na 110m przez płotki zajął 13 miejsce.
      Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.


SREBRNY MEDAL KACPRA PAŃKO W MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA MŁODZIKÓW.

   W niedzielę, 20 września 2020r., w Puławach odbyły się Mistrzostwa Województwa Młodzików U 16 (rocznik 2005-2006), gdzie znakomicie zaprezentował się Kacper Pańko, który w biegu na 100 m z wynikiem 12,11 zdobył srebrny medal.
Najbliższy start Kacpra to Mistrzostwa Polski Młodzików U16, które w dniach 26 – 27 września 2020r. odbędą się w Słupsku.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

DRODZY RODZICE DZIECI Z ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH

Zamieszczamy listę potrzebnych przyborów. Prosimy o dostarczenie wyprawki w pierwszym tygodniu września

WYPRAWKA PRZEDSZKOLNA

(grupa młodsza 3 i 4- latki)

Blok rysunkowy
Blok techniczny biały
Blok techniczny kolorowy
Ryza papieru xero
Ryza papieru kolorowego (mix kolorów)
Nożyczki (tylko 4-latki)
Klej w sztyfcie 2x
Plastelina (duża)
Ołówek, gumka, temperówka (tylko 4-latki)
Kredki ołówkowe i świecowe „Bambino”
Segregator
Arkusz brystolu- biały, zielony
Arkusz szarego papieru
Farby plakatowe- 4-latki, farby akwarelowe 3- latki +2 pędzle różnej grubości
Książeczka do kolorowania
Chusteczki wilgotne 2x
Chusteczki higieniczne w pudełku
Mydełko w płynie
Ręczniki jednorazowego użytku (2 szt.) + papier toaletowy
(2 rolki).
Kapcie- najlepiej ze sztywną pietą
Zapasowe ubranie (bielizna, getry/spodnie, koszulka, skarpetki) i woreczek na ubranka na zmiany (podpisany)
Zabawka (puzzle, klocki, układanki, lalki, samochodziki itp.)
Cukier- 1kg + herbata
Proszę, w miarę możliwości, wszystkie rzeczy podpisać.

WYPRAWKA PRZEDSZKOLNA

(grupa starsza 5 i 6- latki)

Blok rysunkowy
Blok techniczny biały
Blok techniczny kolorowy
Ryza papieru xero
Ryza papieru kolorowego (mix kolorów)
Nożyczki
Klej w sztyfcie 3x
Plastelina (duże opakowanie)
Ołówek, gumka, temperówka
Kredki ołówkowe i świecowe „Bambino”
Segregator
Arkusz brystolu- biały, zielony
Arkusz szarego papieru
Farby plakatowe + 2 pędzle różnej grubości
Zeszyt w kratkę i w linię (16- kartkowy)
Kreda kolorowa
Chusteczki wilgotne 2x
Chusteczki higieniczne w pudełku
Mydełko w płynie
Ręczniki jednorazowego użytku (2 szt.) + papier toaletowy
(2 rolki).
Kapcie – najlepiej ze sztywną piętą
Zapasowe ubranie (koszulka, skarpetki).
Zabawka (układanki, lalki, samochodziki, gry edukacyjne itp.)
Cukier- 1kg + herbata
Proszę, w miarę możliwości, wszystkie rzeczy podpisać.

UWAGA UCZNIOWIE KLASY 8!

Informujemy, że zaświadczenia z wynikami egzaminu zewnętrznego będą wydawane 31 . 07. 2020 (piątek) w godzinach od 9.00 do 13.00 w sekretariacie szkoły. Osoby, które nie odbiorą zaświadczeń w piątek będą mogły je otrzymać w późniejszym terminie.

STYPENDIUM KAROLINY

     24 czerwca 2020 r. w sali widowiskowej Hrubieszowskiego Domu Kultury odbyło się uroczyste wręczenie jednorazowych stypendiów Burmistrza Miasta Hrubieszowa za szczególne osiągnięcia w dziedzinie nauki, kultury i sportu. Wśród wyróżnionych znalazła się uczennica naszej szkoły podstawowej: Karolina Jańczuk – Tomaszewska, która za swoje osiągnięcia sportowe uzyskane jako zawodniczka MKS UNIA Hrubieszów, znalazła się w gronie 48 stypendystów.  Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

HARMONOGRAM ZWROTU PODRĘCZNIKÓW ORAZ INNYCH KSIĄŻEK DO BIBLIOTEKI SZKOŁY PODSTAWOWEJ W HORODLE

15.06.2020- PONIEDZIAŁEK

9.00-10.00- KLASA I SP

10.00-11.00- KLASA II SP

11.00-12.00- KLASA III SP

19.06. 2020 – PIĄTEK

9.00-10.00- KLASA IV SP

10.00-11.00- KLASA V A SP

11.00-12.00- KLASA V B SP

22.06.2020 – PONIEDZIAŁEK

9.00-10.30- KLASA VI A SP

10.30-12.00- KLASA VI B SP

23.06.2020 – WTOREK

9.00-10.00- KLASA VII A SP

10.00-11.00- KLASA VII B SP

11.00-12.00- KLASA VIII SP

DRODZY RODZICE DZIECI Z ROCZNIKA 2013

Zapraszamy do zapisywania swoich dzieci do klasy pierwszej szkoły podstawowej (rekrutacja na rok szkolny 2020/2021). Z powodu ograniczeń w przemieszczaniu się prosimy o pobieranie zamieszczonych poniżej wniosków oraz odsyłanie wypełnionych na pocztę szkoły: sphorodlo@interia.pl. Dodatkowe zaświadczenia np. od pracodawcy nie są obecnie wymagane. 
Dyrekcja ZS w Horodle

wniosek o przyjęcie dziecka do klasy I
Wniosek należy pobrać, następnie wypełnić, uzupełniony przesłać na adres e-mail szkoły.

WNIOSEK O PRZYJĘCIE DO KLASY PIERWSZEJ
Wniosek należy wydrukować, następnie wypełnić, zeskanować i skany przesłać na adres e-mail szkoły.