ZŁOTY MEDAL KAROLINY JAŃCZUK – TOMASZEWSKIEJ

    W sobotę 7 marca 2020 r. w Tomaszowie Lubelski rozegrane zostały Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Biegach Przełajowych, w których udział wzięło 22 uczniów naszej szkoły podstawowej, reprezentując szkołę jak i MKS UNIA Hrubieszów.
    Najlepiej zaprezentowała się KAROLINA JAŃCZUK – TOMASZEWSKA, która w biegu na 1000 m zdobyła ZŁOTY MEDAL. W tym samym biegu dyplom zdobyła również JULIA WOJCIECHOWSKA, która zajęła bardzo dobre 5 miejsce. Start naszych uczniów należy uznać za bardzo udany.

Poniżej miejsca pozostałych naszych uczniów:

miejsce

dystans

Nazwisko i imię

8

1000 m K

Wróbel Amelia

9

1000 m K

Kaczyńska Laura

11

2000 m M

Pańko Kacper

12

500 m K

Frańczak Maja

12

1000 m M

Jańczuk Jakub

14

1500 m K

Czerwińska Kinga

15

1000 m K

Szpyrka Julia

15

1500 m K

Romaniewska Nikola

16

1000 m K

Seredyńska Martyna

17

1000 m M

Czerwiński Adrian

18

2000 m M

Pochylczuk Tomasz

20

500 m K

Czerwińska Julia

20

1500 m K

Roskal Klaudia

21

1500 m K

Sado Roksana

22

1500 m K

Szumiata Aleksandra

23

500 m K

Kalinowska Martyna

24

500 m K

Zbirowska Julia

33

1000 m M

Nej Jakub

35

1000 m M

Paćkowski Marcel

41

1000 m K

Sado Julia

GRATULACJE

REKORDOWY KACPER

    W dniach 2 i 9 lutego 2020 r. uczeń Szkoły Podstawowej w Horodle, KACPER PAŃKO (14 lat) startując w barwach MKS „UNIA” Hrubieszów, rewelacyjnie zaprezentował się w ogólnopolskich zawodach lekkoatletycznych.
   2 lutego w Warszawie wystartował na dystansie 600 m uzyskując 1:34,11, zaś 9 lutego w Spale (województwo łódzkie) startował w biegu na 300 m uzyskując 39,22.
   W obu przypadkach ustanowił znakomite nowe rekordy powiatu hrubieszowskiego, dające mu zarazem bardzo wysokie miejsca w Polsce w swojej kategorii wiekowej /14-15 lat/ – (300m – 12 miejsce, 600m – 23 miejsce).
                                                                                     Gratulujemy.

SREBRO W WOJEWÓDZKICH SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

     25 października 2019r. w Tomaszowie Lubelskim rozegrane zostały Wojewódzkie Sztafetowe Biegi Przełajowe, w których udział wzięły dziewczęta naszej szkoły podstawowej z rocznika 2007/2008.
  Uczennice, które były jedynymi reprezentantkami Powiatu Hrubieszowskiego na tym etapie rywalizacji, zaprezentowały się FANTASTYCZNIE zajmując 2 miejsce.
   Dziewczęta wystąpiły w składzie: AMELIA WRÓBEL, KAROLINA JAŃCZUK – TOMASZEWSKA, JULIA WOJCIECHOWSKA, JULIA SZPYRKA, NIKOLA SŁAWIŃSKA, LAURA KACZYŃSKA (JAGODA BAZYLEWICZ, NIKOLA PAĆKOWSKA, JULIA SADOrezerwowe).
   Wszystkim startującym dziewczętom za niesamowitą walkę i ogromne emocje należą się WIELKIE GRATULACJE.

(MK)

AWANS DZIEWCZĄT NA WOJEWÓDZKIE SZTAFETY PRZEŁAJOWE

      W czwartek 17 października 2019 r. na terenie Ośrodka Sportu w Tomaszowie Lubelskim rozegrano Rejonowe Sztafetowe Biegi Przełajowe, w których rewelacyjnie zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły podstawowej. Wszystkie 3 startujące drużyny stanęły na podium, zaś jedna z nich awansowała na zawody wojewódzkie, które również odbędą się w Tomaszowie Lubelskim.
   2 miejsce zajęły dziewczęta klas 5/6, biegnące w składzie: Wróbel Amelia, Wojciechowska Julia, Szpyrka Julia, Sławińska Nikola, Jańczuk–Tomaszewska Karolina, Kaczyńska Laura (Paćkowska Nikola, Sado Julia, Bazylewicz Jagoda – rezerwowe) – awans na zawody wojewódzkie.
    3 miejsce zajęły dziewczęta klas 7/8, biegnące w składzie: Romaniewska Nikola, Haczkiewicz Magdalena, Czerwińska Kinga, Ciężka Klaudia, Roskal Klaudia, Sado Roksana, Makowska Anna, Szpyrka Ewelina (Juźwiak Oliwia, Baraniuk Patrycja– rezerwowe)
   3 miejsce zajęli chłopcy klas 7/8, biegnący w składzie: Kacper, Jarosz Dawid, Kalinowski Jakub, Pochylczuk Tomasz, Bednarczuk Jarosław, Pańko Kacper, Lickindorf Jan, Patyjewicz Maciej (Adamczuk Oskar– rezerwowy)
    Wszystkim należą się wielkie gratulacje.
                                                                                             Opracował: MK

11 MEDALI W I POWIATOWYCH BIEGACH ULICZNYCH O PUCHAR STAROSTY HRUBIESZOWSKIEGO

       15 października 2019 r. na terenie HOSiR-u w Hrubieszowie, rozegrano I Powiatowe Biegi Uliczne O Puchar Starosty Hrubieszowskiego, w których znakomicie zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły podstawowej i liceum, zdobywając 11 medal: po 3 złote i srebrne oraz 5 brązowych.  

1 miejsca w swoich biegach zajęli: Karolina Jańczuk – Tomaszewska, Kinga Czerwińska i Kacper Pańko.

2 miejsca zajęli: Bartosz Kozar, Nikola Romaniewska i Agata Kaczyńska.

3 miejsca zajęli: Wróbel Amelia, Chmielewski Kacper, Wiktoria Lemińska, Adrian Buczko i Michał Mróz.

Wszystkim startującym należą się wielkie gratulacje.

(MK)

GRAD MEDALI NA SZTAFETACH PRZEŁAJOWYCH

     W piątek 4 października 2019 r. na terenie HOSiR-u w Hrubieszowie rozegrano Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe, w których znakomicie zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły podstawowej. Wszystkie 4 startujące zespoły stanęły na podium, zaś 3 z nich awansowały na zawody rejonowe do Tomaszowa Lubelskiego. Miejsca 1 zajęły zespoły dziewcząt klas 5/6 i 7/8, drugie miejsce zajęli chłopcy z klas 7/8 a trzecie chłopcy z klas 5/6. Wszystkim należą się wielkie gratulacje.

Wyniki i składy naszych drużyn:

Igrzyska Dzieci

Dziewczęta  6x600m: – 1 miejsce – SP Horodło 14:57:50

Skład dziewcząt: Jańczuk – Tomaszewska Karolina, Kaczyńska Laura, Sławińska Nikola, Szpyrka Julia, Wojciechowska Julia, Wróbel Amelia, (Paćkowska Nikola, Sado Julia, Bazylewicz Jagoda – rezerwowe)

Chłopcy 6x800m: – 3 miejsce – SP Horodło- 18:59:92

Skład chłopców: Kozar Bartosz, Jańczuk Jakub, Czerwiński Adrian, Bednarczuk Michał, Paćkowski Marcel, Nej Jakub, (Pochylczuk Krzysztof – rezerwowy)

Igrzyska Młodzieży

Dziewczęta 8x800m: – 1 miejsce – SP Hrodło- 26:38:58

Skład dziewcząt: Sado Roksana, Romaniewska Nikola, Ciężka Klaudia, Juźwiak Oliwia, Roskal Klaudia, Makowska Anna, Haczkiewicz Magdalena, Czerwińska Kinga, (Szumiata Aleksandra – rezerwowa)

Chłopcy 8x1000m: – 1 miejsce – SP Horodło- 28:01:37

Skład chłopców: Chmielewski Kacper, Kalinowski Jakub, Wężyk Michał, Pochylczuk Tomasz, Lickindorf Jan, Jarosz Dawid, Patyjewicz Maciej, Pańko Kacper, (Bednarczuk Jarosław – rezerwowy)

Opracował: MK

NASI LEKKOATLECI NA ORLEN WARSAW MARATHON 2019

    W sobotę 13 kwietnia 2019 r. w Warszawie przy Stadionie Narodowym odbyły się ogólnopolskie biegi dla dzieci, towarzyszące niedzielnemu ORLEN WARSAW MARATHON 2019. Były to zawody dla dzieci i młodzieży uczestniczących w programie LEKKOATLETYKA DLA KAŻDEGO.
     W trudnych warunkach atmosferycznych w zawodach udział wzięło czworo młodych zawodników ze Szkoły podstawowej w Horodle:
Haczkiewicz Magda, Jańczuk Karolina, Pańko Kacper i Pochylczuk Tomasz. Wszyscy dzielnie walczyli na swoich dystansach o jak najlepsze lokaty. Dla zawodników było to wielkie doświadczenie, które zapamiętają na całe życie. Nasi młodzi lekkoatleci przygotowywali się pod opieką pana Mirosława Kamienia.

Poniżej wyniki naszych zawodników:

Bieg na 600m chłopców (rocznik 2006 – startowało 143 osoby):
       14 miejsce – Kacper Pańko
       28
miejsce – Tomasz Pochylczuk

Bieg na 600m dziewcząt (rocznik 2006 – startowało 262 osoby)
      
65 miejsce – Magda Haczkiewicz

Bieg na 600m dziewcząt (rocznik 2007 – startowało 283 osoby)
       53 miejsce – Karolina Jańczuk

Wszystkim należą się wielkie gratulacje !

BARDZO DOBRY WYSTĘP UCZNIÓW ZS HORODŁO W OTWARTYCH HALOWYCH MISTRZOSTWACH POWIATU W LEKKIEJ ATLETYCE

     W piątek 15 marca 2019 r. w Hrubieszowie odbyły się Otwarte Halowe Mistrzostwa Powiatu w Lekkiej Atletyce, w których bardzo dobrze zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły zdobywając łącznie 18 miejsc na podium.  
      Na najwyższym podium (4) stawali: Katarzyna Mochnaczewska i Michał Mróz (LO), Kacper   Pańko i sztafeta mieszana szwedzkaWróbel Amelia, Kaczyńska Laura, Bednarczuk Jarosław, Pańko Kacper (SP).
    Drugie miejsca (6) zajęli: Michał Gołąb i Wiktoria Lemińska (LO), Małgorzata Mochnaczewska (SP/G), Magda Haczkiewicz, Laura Kaczyńska i Pochylczuk Tomasz (SP).
      Na trzecich miejscach (8) uplasowali się: Kacper Gołąb, Agata Kaczyńska, Justyna Nowak i sztafeta mieszana szwedzkaKaczyńska Agata,  Nowak Justyna, Gołąb Michał, Gołąb Kacper (LO), Kacper Chmielewski, Kinga Czerwińska, Michał Jarosz, Michał Jeżyna (SP/G).
    Wszystkim zawodnikom wielkie gratulacje za udział w zawodach i walkę o jak najlepsze miejsce.
Poniżej szczegółowe wyniki naszych zawodników.

Szkoły ponadgimnazjalne

  1 miejsce w dal Mochnaczewska Katarzyna
  1 miejsce 5 okrążeń Mróz Michał
  2 miejsce w dal Gołąb Michał
  2 miejsce 5 okrążeń Lemińska Wiktoria
  3 miejsce 40 m Gołąb Kacper
  3 miejsce 5 okrążeń Kaczyńska Agata
  3 miejsce 40 m Nowak Justyna
  3 miejsce Sztafeta mieszana szwedzka

1 – 2  – 3 – 4

Kaczyńska Agata,  Nowak Justyna, Gołąb Michał, Gołąb Kacper
  5 miejsce p.lekarska Chmielewski Arkadiusz
  7 miejsce p.lekarska Gruszka Michał
  7 miejsce 5 okrążeń Miazga Bartosz

Klasa VIII – VIII – 3 gimnazjum

  2 miejsce w dal Mochnaczewska Małgorzata
  3 miejsce w dal Chmielewski Kacper
  3 miejsce 5 okrążeń Czerwińska Kinga
  3 miejsce p.lekarska Jarosz Michał
  3 miejsce 40m Jeżyna Michał
  4 miejsce 5 okrążeń Brzezicki Jakub
  4 miejsce w dal Nowaczewska Oliwia
  5 miejsce w dal Sułkowski Jakub
  6  miejsce 40m Chochliński Michał
  6  miejsce 40m Juźwiak Oliwia
  6 miejsce Sztafeta mieszana szwedzka

1 – 2  – 3 – 4

Wojciechowska Karolina, Juźwiak Oliwia, Jeżyna Michał, Sułkowski Jakub
  7  miejsce p.lekarska Bogucki Miłosz
  7  miejsce 5 okrążeń Sułkowska Wiktoria
  8  miejsce 40m Wojciechowska Karolina
11  miejsce p.lekarska Simbiga Aleksandra
12  miejsce p.lekarska Wójcik Paulina
13  miejsce 5 okrążeń Jarosz Dawid
 n. zal. wzwyż Tkaczyk Błażej

SP IV – VI

  1 miejsce 5 okrążeń Pańko Kacper
  1 miejsce Sztafeta mieszana szwedzka

1 – 2  – 3 – 4

Wróbel Amelia, Kaczyńska Laura, Bednarczuk Jarosław, Pańko Kacper
  2 miejsce 5 okrążeń Haczkiewicz Magda
  2 miejsce w dal Kaczyńska Laura
  2 miejsce 5 okrążeń Pochylczuk Tomasz
  4 miejsce 5 okrążeń Jańczuk Karolina
  4 miejsce w dal Wróbel Amelia
 5 miejsce 40m Bednarczuk Jarosław
  7  miejsce 40m Lickindorf Jan
  8  miejsce p.lekarska Mochnaczewski Jarosław
10  miejsce 40m Wojciechowska Julia
14  miejsce 40m Szymańska Klaudia

(MK)

ZNAKOMITY WYSTĘP UCZNIÓW ZS HORODŁO

   W sobotę 9 marca 2019 r. w Tomaszowie Lubelskim odbyły się Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Biegach Przełajowych, w których znakomicie zaprezentowało  się 18 uczniowie naszej szkoły.
    W biegu na 1000 m w kategorii uczniów klas V i VI szkoły podstawowej brązowy medal wywalczył KACPER PAŃKO. Bardzo dobre 5 miejsce zdobyła Magda Haczkiewicz, 10 miejsce Jańczuk Karolina, 12 miejsce Tomasz Pochylczuk.
    Wszystkim zawodnikom składamy gratulacje za udział w zawodach i walkę o jak najlepsze miejsce na trudnej i wymagającej trasie.
     Poniżej szczegółowe wyniki naszych zawodników.

Biegi w kategorii dzieci klas III – IV SP

25 miejsce   500m dz Wesołowska Natalia

Biegi w kategorii dzieci klas V – VI SP

  3 miejsce 1000m chł Pańko Kacper
  5 miejsce 1000m dz Haczkiewicz Magda
10 miejsce 1000m dz Jańczuk Karolina
12 miejsce 1000m chł Pochylczuk Tomasz
25 miejsce 1000m dz Wróbel Amelia
28 miejsce 1000m chł Czerwiński Adrian
28 miejsce 1000m dz Kaczyńska Laura
29 miejsce 1000m dz Wojciechowska Julia
32 miejsce 1000m chł Bednarczuk Jarosław
33 miejsce 1000m dz Szpyrka Julia
34 miejsce 1000m dz Paćkowska Nikola
34 miejsce 1000m chł Paćkowski Marcel

Biegi młodzieżowe w kategorii klas VIII i III gimnazjów

8 miejsce 2km K Czerwińska Kinga
17 miejsce 3,5km M Brzezicki Jakub
24 miejsce 2,5km M Jarosz Dawid
26 miejsce 2,5km M Kalinowski Łukasz
n.u. 3,5km M Zając Adam

 (MK)

WOJEWÓDZKI FINAŁ TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ „Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU”

13 kwietnia 2018 r. w Międzyrzecu Podlaskim odbył się Wojewódzki Finał Turnieju Piłki Nożnej „Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU” w kategorii U-10 dziewcząt i chłopców. Wzięli w nim udział reprezentanci naszej szkoły. Zarówno dziewczęta jak i chłopcy zaprezentowali się bardzo dobrze. Obie drużyny walczyły dzielnie, nie ustępując pola innym zespołom.
Zespół dziewcząt grał w grupie z zespołami: UKS Niedźwiadek Chełm i SP 6 Kraśnik, a zespół chłopców zmierzył się z zespołami: UKS Niedźwiadek Chełm, Sokolik Adamów i SP Kock.

Składy naszych zespołów:

Dziewczęta w kategorii U-10 (rocznik 2008 i młodsi): Franczak Maja, Gawron Aleksandra, Gołębiowska Antonina, Kaczyńska Laura, Kuna Gabriela, Malinowska Oliwia, Wesołowska Natalia i Wróbel Patrycja.

Chłopcy w kategorii U-10 (rocznik 2008 i młodsi): Bednarczuk Michał, Filipczuk Jakub, Koza Dominik, Kozar Bartosz, Nowaczewski Kacper, Stawiarski Dawid, Tymbel Adrian, Wróbel Sebastian i Żywiec Przemysław.

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy.